Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
CastleRated ★ 4.0- Almost HumanRated ★ 3.5