Series
Ratings
23
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0- HanamonogatariRated ★ 3.0
- 鬼物語Rated ★ 3.5
- 囮物語Rated ★ 4.0
- 傾物語Rated ★ 3.5
- 猫物語(白)Rated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 3.0- 恋物語Rated ★ 4.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0