Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5