Series
Ratings
69
Gossip GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0