Movies
Ratings
50
The Skin I Live InRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0