Titles you rated
Margin CallRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5