Movies
Ratings
622
28 Years LaterRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 2.0
RawRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0