Movies
Ratings
153
TakenRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0