Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.0