Movies
Ratings
336
ZatoichiRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0