Movies
Ratings
30
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
In TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0