Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0