Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5