Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5