Titles you rated
CinderellaRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5