Titles you rated
Lily FeverRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Momo SalonRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0