Movies
Ratings
561
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 2.5
Monster's BallRated ★ 3.5
The ConspiratorRated ★ 4.0
Two BrothersRated ★ 3.5
Caesar Must DieRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 4.0