Series
Ratings
24
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5