Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5