Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 1.5
DevilRated ★ 2.0
The TownRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 0.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 0.5
Police StoryRated ★ 4.0