Movies
Ratings
348
Mickey 17Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5