Movies
Ratings
36
MatildaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0