Movies
Ratings
336
Big FishRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.0
CloserRated ★ 3.0- MOOMIN AND MIDSUMMER MADNESSRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.5
SerenaRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Moomins on the RivieraRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
JoyRated ★ 4.0