Series
Ratings
39
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0