Movies
Ratings
88
PawnRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5