Movies
Ratings
653
Big MatchRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5