Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
HayatRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 2.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.5