Series
Ratings
21
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0