Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
School-Live!Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5