Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
FlowRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.5