Titles you rated
FarinelliRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0