Movies
Ratings
110
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5