Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
School's OutRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0