Movies
Ratings
338
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5