Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5