Titles you rated
The Sweetest ThingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 3.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0