Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0