Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Dr. ChampRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Five FingersRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0