Movies
Ratings
99
Face/OffRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 2.5