Series
Ratings
16
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0