Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5