Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Hidden FaceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 1.5
The VillageRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 2.0
The Addams FamilyRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 0.5