Titles you rated
Dept. QRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 2.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0