Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5