Movies
Ratings
162
Tuck Me InRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 1.5
Cast AwayRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
ManRated ★ 3.0
One Minute Time MachineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5