Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Orion and the DarkRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.0
FAQRated ★ 4.0