Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5