Titles you rated
Sleepy HollowRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.5