Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- New GirlRated ★ 2.0
New GirlRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0