Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0